Wybory do Sejmu 2019 — lista kandydatów i kandydatek

Filtruj wyniki

Płeć

Okręg

Zobacz pozostałe
Zwiń

Komitet

Numer na liście

Zobacz pozostałe
Zwiń
Filtruj
Przefiltrowane przez:
Osoby 1–50 z 5162
pokaż  10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104
Imię i nazwisko Komitet wyborczy Okręg Numer na liście Zawód Przynależność do partii Kwestionariusz
Czesława Augustinowicz Sojusz Lewicy Demokratycznej 5 7 nauczyciel przedszkola Sojusz Lewicy Demokratycznej
Iwo Augustyński Sojusz Lewicy Demokratycznej 3 5 nauczyciel akademicki Lewica Razem
Barbara Balon Koalicja Obywatelska 22 8 ekonomista Nowoczesna
Aleksandra Banot Sojusz Lewicy Demokratycznej 27 8 nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne nie należy do partii politycznej
Paweł Bartkowiak Sojusz Lewicy Demokratycznej 37 15 logistyk Lewica Razem
Emilia Bartkowska Sojusz Lewicy Demokratycznej 34 3 animator kultury Lewica Razem
Piotr Bauć Koalicja Obywatelska 25 9 nauczyciel akademicki Twój Ruch
Sebastian Bednarski Sojusz Lewicy Demokratycznej 41 3 specjalista do spraw stosunków międzynarodowych Lewica Razem
Konrad Berkowicz Konfederacja Wolność i Niepodległość 13 1 programista Korwin
Małgorzata Beślerzewska Koalicja Obywatelska 2 13 przedsiębiorca Partia Zieloni
Magdalena Biejat Sojusz Lewicy Demokratycznej 19 4 socjolożka Lewica Razem
Barbara Bielawska Sojusz Lewicy Demokratycznej 13 7 pedagożka Lewica Razem
Marta Bilon Sojusz Lewicy Demokratycznej 38 15 urzędnik Wiosna Roberta Biedronia
Jarosław Bogocz Sojusz Lewicy Demokratycznej 31 14 właściciel małego sklepu Wiosna
Michał Braun Koalicja Obywatelska 33 8 zawodowy działacz organizacji pozarządowej Platforma Obywatelska RP
Anna Bryłka Konfederacja Wolność i Niepodległość 37 1 prawnik Ruch Narodowy
Tomasz Brzezina Konfederacja Wolność i Niepodległość 31 24 specjalista zastosowań informatyki Korwin
Michał Buchta Sojusz Lewicy Demokratycznej 31 22 księgowy Wiosna
Borys Budka Koalicja Obywatelska 31 1 nauczyciel akademicki Platforma Obywatelska RP
Mateusz Burzawa Sojusz Lewicy Demokratycznej 13 16 religioznawca Lewica Razem
Sylwia Buźniak Sojusz Lewicy Demokratycznej 20 3 Ekonomistka Wiosna Roberta Biedronia
Krzysztof Chmielewski Konfederacja Wolność i Niepodległość 40 1 przedsiębiorca Korwin
Rafał Chojecki Sojusz Lewicy Demokratycznej 18 18 kierownik ds. sprzedaży Twój Ruch
Czesława Christowa Sojusz Lewicy Demokratycznej 41 6 nauczyciel akademicki Sojusz Lewicy Demokratycznej
Adam Cyrański Koalicja Obywatelska 33 2 przedsiębiorca nie należy do partii politycznej
Arkadiusz Czarnecki Sojusz Lewicy Demokratycznej 41 2 przedsiębiorca Wiosna Roberta Biedronia
Katarzyna Czernic Sojusz Lewicy Demokratycznej 5 15 nauczyciel języka polskiego Lewica Razem
Magdalena Długosz Sojusz Lewicy Demokratycznej 6 2 nauczycielka akademicka Lewica Razem
Patrycja Dobosz-Furman Sojusz Lewicy Demokratycznej 7 9 specjalista do spraw marketingu nie należy do partii politycznej
Angelika Domańska Koalicja Obywatelska 34 14 grafik komputerowy Partia Zieloni
Monika Drubkowska Sojusz Lewicy Demokratycznej 8 23 socjolog nie należy do partii politycznej
Jan Duda Prawo i Sprawiedliwość 14 7 parlamentarzysta Prawo i Sprawiedliwość
Maciej Dunin-Borkowski Sojusz Lewicy Demokratycznej 19 22 technik ekonomista nie należy do partii politycznej
Sebastian Dziębowski Konfederacja Wolność i Niepodległość 29 1 terapeuta ds. uzależnień nie należy do partii politycznej
Artur Eichhorst Sojusz Lewicy Demokratycznej 5 18 kulturoznawca Lewica Razem
Joanna Fabisiak Koalicja Obywatelska 19 4 nauczyciel akademicki Platforma Obywatelska RP
Monika Falej Sojusz Lewicy Demokratycznej 34 1 prawniczka Wiosna Roberta Biedronia
Kaja Filaczyńska Sojusz Lewicy Demokratycznej 1 3 lekarka Lewica Razem
Monika Frenkiel Sojusz Lewicy Demokratycznej 13 14 dziennikarka nie należy do partii politycznej
Mateusz Fręś Sojusz Lewicy Demokratycznej 4 17 pracownik obsługi biurowej nie należy do partii politycznej
Grzegorz Furgo Koalicja Obywatelska 26 7 menager kultury Platforma Obywatelska RP
Magdalena Gałkiewicz Koalicja Obywatelska 9 8 programista aplikacji Partia Zieloni
Anna Gargul Sojusz Lewicy Demokratycznej 8 5 filolog klasyczny Lewica Razem
Hanna Gill-Piątek Sojusz Lewicy Demokratycznej 9 2 ekspertka samorządowa Wiosna Roberta Biedronia
Joanna Godlewska Sojusz Lewicy Demokratycznej 19 35 koordynatorka projektów Lewica Razem
Marcin Gołaszewski Koalicja Obywatelska 9 5 nauczyciel akademicki Nowoczesna
Mateusz Goździkowski Sojusz Lewicy Demokratycznej 19 15 prawnik nie należy do partii politycznej
Michał Górski Koalicja Obywatelska 3 10 przedsiębiorca Platforma Obywatelska RP
Tomasz Grabarczyk Konfederacja Wolność i Niepodległość 9 1 politolog Konfederacja Wolność i Niepodległość
Rafał Grabski Sojusz Lewicy Demokratycznej 11 23 filolog polski Lewica Razem
pokaż  10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104