Informacje ogólne

Polityk archiwalny
Data i miejsce urodzenia: 1958-10-13, Biedacz
Zawód: urzędnik adm. samorządowej
Wykształcenie: wyższe
Polityk, samorządowiec, absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, radny Sejmiku, członek NKW PSL, Prezes ZW PSL w Opolu.

Biografia

Filtruj wyniki

Rodzaj

Filtruj
Przefiltrowane przez:
od 16.09.2011
Sejm RP VI kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, przewodniczący
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
19.08.2011 – 16.09.2011
Sejm RP VI kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, przewodniczący
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
1.07.2011 – 19.08.2011
Sejm RP VI kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, przewodniczący
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
Pokaż więcej

Obietnice

Dodaj deklarację polityka

Opcjonalnie:


Dodaj deklarację polityka

Opcjonalnie: