Informacje ogólne

Polityk archiwalny
Data i miejsce urodzenia: 1958-02-10, Młynary
Zawód: prawnik
Wykształcenie: wyższe

Biografia

Filtruj wyniki

Rodzaj

Filtruj
Przefiltrowane przez:
5.11.2009 – 5.01.2010
Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego i poselskiego projektów ustaw o sporcie (druki nr 2313 i 2374), członek
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
31.10.2008 – 10.04.2010
Sejm RP VI kadencji, Zespół Poselski "Debata", członek
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
30.05.2008 – 10.04.2010
Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół "Wolna Kuba", przewodniczący
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
Pokaż więcej

Obietnice

Dodaj deklarację polityka

Opcjonalnie:


Dodaj deklarację polityka

Opcjonalnie: